• 0

İyi Görünen Elbiseleri Seçmek - Favori

2024-03-11

Üst Bölüm


İyi üstler bulun. İster atlet ister düğmeli bluz olsun, vücudunuzun üst kısmına giydiğiniz elbiselerin tümü, vücudunuzun en iyi görünmesini sağlayacak belirli kurallara uygundur. Tüm giyim eşyalarında olduğu gibi en önemli kural bedeninize uygun bir şeyler giymek!

  • Boynunuzu düzleştirecek kıyafetler giyin. Kısa bir boynunuz varsa, balıkçı yakalardan veya boynunuzu kesen herhangi bir şeyden kaçınmak istersiniz. Bunun yerine, gözleri aşağıya çeken öğelerle (erkekler için kravat veya düğmeli gömlek) düşük dekolteli üstleri veya elbise takım üstleri tercih edin.

  • Omuzlarınızı düzleştirecek kıyafetler giyin. Eğer omuzlarınız darsa omuzlarınızı daha geniş gösterecek parçalar giyebilirsiniz. İyi örnekler arasında omuzda hafifçe kabaran veya omuzda az miktarda dolgu veya yapı bulunan gömlekler yer alır. Omuzlarınızı aşağı doğru oynatmak istiyorsanız aynı şeylerden kaçının.

  • Elbise Çizgilerini kullanın. Ayrıca şeritleri avantajınıza göre, daha uzun, daha ince görünmenizi veya omuzlarınızı daha dar veya daha geniş göstermenizi sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz. Geniş şeritler omuzlarınızı daha geniş gösterirken, ince şeritler sizi daha dar gösterecektir. Benzer şekilde dar çizgiler sizi daha uzun ve daha ince gösterirken, daha geniş şeritler veya yatay çizgiler daha geniş ve daha kısa görünmenizi sağlar.

  • Belinizi düzleştirecek kıyafetler giyin. Genellikle doğal belinize oturan kıyafetler giymek istersiniz. Karnını bol kıyafetlerle kapatmak kadınların hamile görünmesine neden olur. Erkekler bundan biraz daha uzaklaşabilirler. Dikkati küçük bele çekmek için kontrast kemerler kullanın. Her iki cinsiyet de mide bölgesinde ekstra alan varsa büyük baskılardan kaçınmak isteyecektir çünkü bu sadece hayali bir ağırlık katacaktır.

  • Kalçalarınızı düzleştirecek kıyafetler giyin. Erkekler: Eğer oldukça ganimet düşkünüyseniz, çift yırtmaçlı paltoları ve takım elbise ceketlerini atlamak isteyeceksiniz. Dar kalçaların daha yuvarlak görünmesini istiyorsanız kalçadan dışarı doğru uzanan kesimleri tercih edin. Çok kalçalı olanlar bunun yerine alt kısmı daha koyu renkler, üst kısmı ise cesur baskılarla parlak renkler giymeli..

 

 

Renk Tonları

İyi dipler bulun. İster etek ister pantolon olsun, vücudunuzun alt kısmına giydiğiniz öğeler aynı zamanda vücudunuzun en iyi görünmesine ilişkin belirli kurallara da uygundur. Tüm giyim eşyalarında olduğu gibi en önemli kural bedeninize uygun bir şeyler giymek!

  • Alt kısmını düzleştir. Bir numaralı kural kesinlikle bedeninize uygun pantolon giymektir. Vücudunuzun daha düzgün görünmesini istiyorsanız ve hanımefendi gibi ikna edici biriyseniz, tam gömlekleri (kısa veya uzun) tercih edin. Her iki cinsiyet de şekil yanılsaması yaratmak için oldukça yapılandırılmış ve kalın cepli kot pantolonlar giyebilir. Biraz fazla poposu olanlar için koyu renk pantolonları tercih edin. Aynı kuralların çoğu kalçalarınızı düzleştirmek için de geçerlidir.

  • Boyunuza uygun kıyafetler giyin. Dar, ince çizgiler sizi daha uzun gösterecektir, bu nedenle zaten akranlarınızın üzerindeyseniz bunlardan kaçının. Ancak daha geniş çizgiler veya yatay çizgiler sizi daha kısa ve şişman gösterecektir. Size uygun bir görünüm elde etmek için şeritlerden herhangi biriyle oynayın.

  •