• 0

İade & İptal İşlemleri

Ürün İade İşlemleri

SİTEMİZDEN YAPACAĞINIZ TÜM İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Tüm iade ve değişim işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


İade işlemleri için, "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizi bulup "İade Et" butonuna tıklayarak iade sürecini başlatmalısınız. Kayıt oluşturduktan sonra, size iade süreci ve geri gönderim kargo bilgisi iletilecektir. Üyeliksiz siparişlerde iade işlemi için, lütfen i[email protected] adresine mail gönderiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.)

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İç giyim, mayo, bikini gibi ürünler ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*Siparişinizdeki tüm ürünleri iade etmeniz durumunda kargo ücreti de iade edilmektedir. Çok ürünlü siparişlerinizdeki tek ürünü iade etmeniz durumunda kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır. Taksitli alışverişlerinizde banka komisyonları her iki durumda da iade edilmemektedir.

İade işlemlerinde tüm ürünleri iade ediyorsanız ödediğiniz kargo ücreti de iade edilir. Fakat siparişinizde yer alan tüm ürünleri iade etmediğiniz durumlarda kargo bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, iadesine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz  sanal pos üzerinden  kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

İnternet sitesi üzerinden gerçekleştirilen siparişlerin iadesi, yine internet sitesi üzerinden yapılmakta olup, mağazalarımızda iade işlemi yapılmamaktadır..